Ünlü Oyuncu ve Sanatçılar Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin’i Ziyaret Etti

Efeler'de renkli bir buluşma gerçekleşti, ünlü oyuncular ve sanatçılar, Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin'i ziyaret etti.

Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda;

“Aydın kültürünü dünyaya tanıtmak adına önemli roller üstlenen değerli yönetmen ve sanatçılarımız Togay Ünlü, Ümit Acar, Coşkun Kemer, Süleyman Yurttaş, Mustafa Benli ve Buse Bozan’ı belediyemizde ağırlamanın gururunu yaşıyorum. Nazik ziyaretleri ve başarı dilekleri için kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyarette, şehrin kültürel ve sanatsal gelişimine katkı sağlamak için işbirliği fırsatları ele alındı. Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, sanatın ve kültürün toplum için önemine vurgu yaparak, sanatçıların ve oyuncuların şehirdeki etkinliklere ve projelere katılımını teşvik etti.

Ziyarette Kurtlar Vadisi dizisinin ünlü oyuncusu Ümit Acar ve reklam filmleri milyonlar tarafından izlenen Aydın’ın tanınmış sinema, dizi ve reklam oyuncuları Coşkun Kemer, Süleyman Yurttaş, Mustafa Benli ve Buse Bozan yer aldı.

Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, sanatçıların ve oyuncuların şehrin kültürel ve sanatsal mirasına katkıda bulunmalarından dolayı teşekkür etti. Ve bu tür etkileşimlerin şehrin kültürel zenginliğini artırmak için önemli olduğunu vurguladı.

Bu anlamlı buluşma, şehrimizin kültürel ve sanatsal alanlardaki ilerlemesine ışık tutarken, toplumun farklı kesimlerini bir araya getirerek birlik ve dayanışmayı pekiştirdi.

Bu içeriğe tepkin nedir?

İlginizi Çekebilir

Daha Fazla Yükle Yükleniyor...Başka gönderi bulunamadı.

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir