Lüksün ve Konforun Adresi Aymira Hotel & SPA

Aymira Hotel&Spa Merkezi’nde fiziksel, duygusal ve zihinsel iyilik haline odaklanan tüm duyularınıza bir şölen yaşatılır.

Ünlü tarihçi Herodot’un “Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü” olarak nitelendirdiği Aydın’da, çağdaş atmosferi ve çok yönlü imkanlarını misafirperverliğiyle harmanlayıp sunan bir yıldız, Aymira Hotel & Spa… Hayatınıza ayrıcalık ve kalite katmak için yanınızda…

Misafirlerinin konforu için tüm ince detaylar düşünülerek tasarlanan 78 adet deluxe, 4 adet suit ve 2’si bedensel engelli olmak üzere toplam 84 odası ve 168 yatak kapasitesiyle Aymira Hotel & Spa hizmetinizdedir. Sigara kullanmayan misafirler düşünülerek, 40 oda sigara içilmez nitelikte hizmete sunulmuştur.

Hem kıyıda hem de turlarla açıklarda yapılan avlar yılın belli mevsimlerinde çok bereketlidir. Özellikle kıyıdan açılmak isteyen olta müdavimlerini Kazıklı ve Altınkum civarları her yönden memnun edecektir.

Aydın’da Olta Balıkçılığı için Akbük, Altınkum,  Denizköy, Pamucak, Güzelçamlı, Güvercinada, Darboğazve daha pek çok saklı koy mevcut.


DAHA DETAYLI BİLGİ    KONUMA GİT


 

Bu içeriğe tepkin nedir?

İlginizi Çekebilir

İçerik Yok

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir