Milas Ören Plajı

Milas'ta gezilecek yerlerden biri olan Ören Plajı her mevsim tatilcilerin tercih ettiği bir adres. Pırıl pırıl denizi ve muhteşem doğası bulunan ...

Milas’ta gezilecek yerlerden biri olan Ören Plajı her mevsim tatilcilerin tercih ettiği bir adres. Pırıl pırıl denizi ve muhteşem doğası bulunan plajın arkasında tarih yatıyor. Gezmeye, keşfetmeye değer plaj yılın her ayı tercih edilebildiği gibi özellikle yaz günlerinde ailelerin uğrak yeri oluyor.

Uzayıp giden masmavi denizinde dinlenmek ve plajında güneşlenmek için Türkiye’nin dört bir yanından buraya tatile gidenler oluyor.

Mükemmel bir manzarada içinizi ısıtacak bir plaj. Ören’de ucuz bucaksız plajlardan biri burası da. Kristal gibi tertemiz bir su sizi karşılıyor. Her mevsim herkesin uğrak yerlerinden biri. Çevresinde yamaç paraşütü yapacak yerleri de var.

8-9 kilometrelik sahil şeridi var. Bu plaj ise sadece 2 kilometre uzunluğunda. Zengin canlı yaşamına da ev sahipliği yapıyor. Tertemiz sularda deniz canlıları hayatını devam ettiriyor.

Sessiz ve sakin olan Ören Plajı kafa dinlenerek isteyenlerin tercihi oluyor. Plaja yakın yerde yatlar ve teknelerin demir attığı bir de liman bulunuyor. Limanda teknelerini bırakan turistler etrafı keşfederek plajların keyfini de çıkartıyor.

Ören’de yamaç paraşütü yapmak da mümkün. Çevrede en heyecanlı ve güzel aktivite yamaç parşütü. Turistlerin en çok ilgi gösterdiği aktivitelerden biri. Harika bir deneyim yaşamak için Ören tatilinde tercih edilebilir.

KONUMA GİT

Bu içeriğe tepkin nedir?

İlginizi Çekebilir

Daha Fazla Yükle Yükleniyor...Başka gönderi bulunamadı.

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir