Siz de yazar olmak ister misiniz?

Aydın Mobil Şehir ekibi olarak, sizlerden gelen “yazarlık” istekleri için ne yapabiliriz diye yola çıktık. Aydın'ın en iyi köşe yazarlarının güncel tüm köşe yazılarını okumak için bizi takip edin..!

Dijital dünyanın en son teknolojilerini hayata geçirerek Aydınlılara çok özel deneyimler yaşatmayı hayal eden ve bu anlamda pek çok ödülün sahibi olacağına inandığımız Aydincity.com, şehrin nabzını bütün hızıyla tutmaya çalışacak.

Şehrin tarihini, kültürünü ve modern yüzünü şehir uzmanlarının yorumlarıyla bulacağınız bu platformda, şehrin “en iyilerini” ve unutulmaz deneyimlerini “Şehri Keşfet, Tadını Çıkar!” motto’suyla getiren Aydincity.com, sizleri unutulmaz bir deneyime davet ediyor.

Kimin hangi konuda ve hangi fikirlerle yazdığına karışmıyoruz. Tarafsız, objektif, geniş perspektifli penceremizden bakmaya devam ediyoruz. İstiyoruz ki birbirine aynısı kadar yakın ya da siyah-beyaz kadar zıt her görüşten yazar aynı platformda yazabilsin. Aydın Mobil Şehir olarak “kalite” dışında bir şartımız yok.

Araştırdık, inceledik, yorumlaştık ve bu platformda yer alacak yazıların kaliteli olması için bazı teknik şartlar tanımladık. Bu şartlara uygun yazdığını düşünen tüm yazarlar Aydıncity’de yer alabiliyor.

Herkese şehri doya doya keşfedip yaşayacakları bilgi ve içerikler sunacağız..

Tadını Çıkar! Sizlerin yazılarıyla hayat bulan bu bölümde, şehirde olup biten her şeyi bulabilirsiniz. Siz de şehrin gözü kulağı olmak istiyorsanız, hemen tıklayın ve üye olup hemen yazmaya başlayın. Herkes sizin gözünüzden Aydın’ı keşfetsin!

Şehri Keşfet! Çok özel markaları ön plana çıkardığımız bu bölümde, şehri doya doya yaşamanız için sizlere sınırsız olanaklar sunan şehrin en iyilerini bir araya getireceğiz. Yapmanız gereken her gün düzenli olarak sayfalarımızı takip etmeniz. Her an yepyeni bir sürpriz ve fırsatlar seni bulabilir.

Bu içeriğe tepkin nedir?

İlginizi Çekebilir

Daha Fazla Yükle Yükleniyor...Başka gönderi bulunamadı.

Cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir