EFP Deri İnovasyon

EFP Deri İnovasyon

efp deri 1
efp deri img3
efp deri img
efp deri img2
efp deri img4
efp deri 1efp deri img3efp deri imgefp deri img2efp deri img4
İletişim Bilgileri
Şirket Tanımı:

İmalathanemizde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her tür deriyi üretmekteyiz. Firmamızın ürettiği deriler, müşterilerimizin beklentileri kadar çeşitli ve özeldir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, kaliteli deri ihtiyacını sağlamak ve üretimimizdeki esneklik, kurumsal kültürümüzün bir parçasıdır. Müşterilerimize, koleksiyonumuzdaki farklı desenler, güncel renkler ve finisajlar ile üretilmiş deri çeşitleriyle hizmet vermekteyiz.

Ekolojik deri ürünlerini sanat ve estetikle bir araya getirme amacıyla yol çıkan firmamız, karbon ayak izin ile ilgili çevreci bir yaklaşım felsefesi benimsemiş, tasarım, üretim ve Ar-Ge faaliyetlerini buna göre şekillendirmiştir.

Araştırma ve geliştirme, daimi kalite kontrolü, ekolojik sürdürülebilirlik ve detaya gösterilen özen firmamızın temel prensipleridir. Görev edindiğimiz bu prensiplere dayalı üretim başarımızın temel sırrıdır. Kalite anlayışımız saygın tedarikçilerimizden deri alımı ile başlar ve üretilen ürünlerin müşteri memnuniyetine kadar devam eder. Tümel kalite anlayışımızla fabrikamızda isteklerinize özel deriyi üretmekteyiz ve üretmeye devam edeceğiz.

Hizmet Tanımı: Adnan Menderes Üniversitesinde yer alan ofisimiz ve imalathanemiz ile tüm Türkiye’ye Deri Ürünleri İmalatı, Satış, Danışmanlık ve AR-GE hizmeti sunan firmayız.
Faaliyet Alanı:
Çalışma Saati:
Pazartesi 09:00 - 19:00
Salı 09:00 - 19:00
Çarşamba 09:00 - 19:00
Perşembe 09:00 - 19:00
Cuma 09:00 - 19:00
Cumartesi 09:00 - 19:00
Pazar Kapalı
Fiyat Aralığı: 100TL
Ödeme Şekilleri:
  • Kartı
  • Peşin
Yetkili Kişi: Dr. Öğretim Üyesi Şükrü ÖMÜR
Adres:
Zafer, EFP DERİ, Efeler/Aydın, Türkiye, Efeler 09100
EFP Deri
GSM (Cep No): 0.530 777 3944
Web Sitesi:
İşletme Türü: Şahıs Şirketi
Yorum Yapın

Firma sahibine mesaj gönder

Site sahibine mesaj gönder