Yelken Dil Konuşma ve Danışmanlık Merkezi Açıldı!

Kurucusu olduğu Yelken Dil, Konuşma ve Danışmanlık Merkezi’ nde her yaş grubuyla çalışan Burak Aldiş , dil, konuşma ve ses bozukluklarının değerlendirilmesi ve terapisi konusunda danışanlarına destek vermekte.

0 51

Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nden 2015 yılında mezun olan Burak Aldiş Yüksek lisans eğitimini İstanbul Medipol Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü’nde tamamladı. Lisans eğitiminin ardından 1 yıl özel eğitimde çalıştıktan sonra İstanbul Medipol Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nde araştırma görevlisi olarak çalıştı. Buradaki 4 yılını tamamladıktan sonra Aydın’a yerleşti ve meslek hayatına dil ve konuşma terapisti olarak devam etmeye karar verdi. Yelken Dil, Konuşma ve Danışmanlık Merkezi’nin açılışını yapan Burak Aldiş , aynı zamanda yarı zamanlı olarak Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nde görevlendirme ile ders vermektedir..

Kurucusu olduğu Yelken Dil, Konuşma ve Danışmanlık Merkezi’ nde her yaş grubuyla çalışan Burak Aldiş , dil, konuşma ve ses bozukluklarının değerlendirilmesi ve terapisi konusunda danışanlarına destek vermekte. Merkezde artikülasyon bozuklukları, fonolojik bozukluklar, kekemelik, hızlı bozuk konuşma, gecikmiş konuşma, otizm, özel öğrenme güçlüğü, ses bozuklukları ile ilgili destek ve danışmanlık verilmektedir.

Yorum Yapın