Ünlü analist: BTC satın almak uzun vadede inanılmaz derecede karlı

Kripto para piyasası, piyasa değerine göre en büyüğü olan Bitcoin ( BTC ) de dahil olmak üzere varlıklarının çoğuyla hala mücadele ediyor ve şu …

0 1

Kripto para piyasası, piyasa değerine göre en büyüğü olan Bitcoin ( BTC ) de dahil olmak üzere varlıklarının çoğuyla hala mücadele ediyor ve şu anda kırmızıda işlem görüyor. Bununla birlikte, bazı kripto analistleri durumun bir gümüş astarı olduğuna inanıyor.

Ünlü analist: BTC satın almak uzun vadede inanılmaz derecede karlı

Olduğu gibi, Bitcoin sahiplerinin %50’si şu anda zararda, bu da kripto analitik platformu CryptoQuant’ta analist olan eth_whalehunter’ın 11 Ekim’de gözlemlediği gibi, pazarın dibe yaklaşıyor olabileceği anlamına geliyor .

Mart 2020 çöküşü sırasında Bitcoin’in birikim davranışını analiz eden uzman, %40 ile %50 arasındaki kayıp yüzdesinin “iyi bir birikim aralığı” olduğunu, ancak %50 ile %60 arasındaki aralığın aslında uzun vadede daha da iyi olduğunu söyledi:

“Kayıp yüzdesi ne kadar yüksekse, dibe o kadar yakınız. %50 ile %60 arasında küçük miktarlarda BTC satın almak uzun vadede inanılmaz derecede karlı olacak.”

Kayıp Bitcoin sahiplerinin yüzdesi. Kaynak: CryptoQuant

CryptoQuant’ın Bitcoin kayıp yüzdesinin daha da yükselebileceğini öne süren analize ilişkin tweet’inin altındaki yorumlara değinen eth_whalehunter , “2018 ve 2019’daki en yüksek BTC kayıp yüzdesinin %60 olduğunu” belirterek şunları ekledi:

“Daha yükseğe çıkamayacağını söylemiyorum ama bunlar iyi ihtimaller. Bazı alternatiflerin kesinlikle BTC’den daha iyi performans gösterme şansı daha yüksek.”

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Yorum Yapın