Aydın Mobil Şehir
Aydın Haberleri, Gezilecek Yerler, Nerede Ne Var!

Subaşı; Türkiye Yüzyılı Milyonların Kalbinde

AK Parti Efeler İlçe Yönetim kurulu üyesi ve iş insanı Ramazan Subaşı Ankara’dan gurur tablosunu paylaştı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Türkiye Yüzyılı programına bulunan Ramazan Subaşı Gurur dolu anları paylaştı.

AK Parti’nin tüm teşkilatlarının yoğun bir katılımın ile gerçekleşen Türkiye Yüzyılı tanıtım programında gurur dolu anlar yaşadığını belirten AK Parti Efeler İlçe Yönetim kurulu üyesi ve iş insanı Ramazan Subaşı; Teşkilatımız ile birlikte Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde gerçekleştirilen Türkiye Yüzyılı tanıtım toplantısında olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Güçlü Türkiye yolunda başlatılan yüzyılın projeleri ile karşılaşmakda ayrı bir gurur. Karada Togg Havada Gökbey ve daha nice kahramanlık destanı yazılan milli hamleleri yaşamak görmek bizlere onur veriyor. Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde her geçen gün gelişen, milleşen ve büyüyen Güçlü Türkiye yolunda milletimiz için durmadan çalışıyor, çalışmaya da devam ediyoruz.

Bugün büyük AK parti teşkilatımızın her biri değerli dava arkadaşlarımız ve saygıdeğer büyüklerimiz ile tarihe geçecek anlara şahitlik ettik. Milli imkanlar ile geliştirilen ve üretilen teknoloji hamleleri ile gerek ülkemiz gerekse tüm dünya genelinde sayısız başarılara imza atan milli hamleler, yine  aziz milletin desteği ve gayreti ile tüm Türkiye’yi gururlandırmıştır.

SBS2

Bu vesileyle milli üretimlerimiz olan Togg, Milli uçağımız, Gökbey helikopterimiz, SİHA ve İHA’larımız başta olmak üzere tüm milli projelerde ülkemize yaşattıları gurur için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

İlginizi Çekebilir
Yorum Yapın