Aydın Mobil Şehir
Aydın Haberleri, Gezilecek Yerler, Nerede Ne Var!

Onur Arazsu, “Aydın Basını Güçlü Bir Yapıya Sahip”

Aydın Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Onur Arazsu, Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Arazsu, “Aydın basını güçlü bir yapıya sahip” dedi.

Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni hizmet binasını ziyaret eden Aydın Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Onur Arazsu, Cemiyet Başkanı Cem Ulucan ve gazetecilerle gündemi değerlendirdi.

ULUCAN, “DAHA İYİ HİZMET VERMEK İSTİYORUZ”

Onur Arazsu’ya cemiyet yapısı hakkında bilgi veren Başkan Ulucan, “Önceki hizmet binamız ihtiyacı karşılama noktasında eksikleri olan bir yerdi. Yeni hizmet binamız ihiyacı karşılayacak düzeyde. Aydın’da bulunan her iki cemiyet de mesleğin gelişmesi, güçlenmesi ve gazetecilik mesleğinin eski saygınlığına kavuşması için çalışmalar yapıyor. Fiziki şartlarımızın iyi olması da bu noktada önemli” dedi.

ARAZSU, “BÜYÜKŞEHİR OLARAK DESTEKLİYORUZ”

Aydın’da basının güçlü olduğunu vurgulayan Daire Başkanı Onur Arazsu da, “Aydın basını 70’den fazla gazete ile bir çok ilden daha güçlü. Yerel basının önemini ve ne zor şartlar altında görev yaptıklarını biliyoruz. Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’nun da talimatlarıyla yerel basını desteklemek için elimizden geleni yapıyoruz” diye konuştu.

İlginizi Çekebilir
Yorum Yapın