Nazilli Tarım Fuarı İçin Geri Sayım Başladı

Nazilli Belediyesi ve Sümer Vakfı tarafından 17-19 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Nazilli Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı için hazırlıklar tamamlandı.

0 15

Nazilli Belediyesi ve Sümer Vakfı tarafından 17-19 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Nazilli Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı için hazırlıklar tamamlandı.

Kaymakam Sedat Sırrı Arısoy, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan ve fuar komitesi 17 Aralık Cumartesi günü Nazilli Belediyesi Katlı Otoparkı’nda açılacak olan Nazilli Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuar alanını denetledi.

3 gün sürecek fuarda pek çok öncü firmanın yer alacağını kaydeden Başkan Özcan; Aydın, Denizli, Söke Manisa, Antalya, Afyon ve Denizli’den 65 firmanın fuara katılacağını belirtti.

Fuarın; tarım, ziraat ve hayvancılık alanında kaydedilen yenilikleri üreticilerle paylaşma noktasında büyük katkı sunacağını dile getiren Başkan Özcan, toplam 77 stant ve 400’e yakın ürün konsepti ile bölgenin en kapsamlı organizasyonlarından birine ev sahipliği yapacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

17-18-19 ARALIK (KATLI OTOPARK)
NAZİLLİ TARIM HAYVANCILIK ve GIDA FUARI PROGRAMI

AÇILIŞ : 10.00
RESMİ AÇILIŞ : 14.00
Mehter Marşı (Belediye)
Saygı Duruşu
İstiklal Marşı
Protokol Konuşmaları
Teşekkür name sunulması

16.00: Kadın Girişimcilerin ‘Ödüllü Kestane ve İncirden Gelen Lezzet’ adlı yarışma

2. GÜN
11.00: İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Tanıtımı
Pamuk Araştırma Enstitüsü tarafından Yerli ve Milli Tohum Çeşitliliği
14.00: Ziraat Yüksek Mühendisi tarafından ‘Kestane Islahındaki Gelişmeler’ adlı sunum

3. GÜN
İlçe Tarım Müdürlüğü tarafından ‘hayvancılık’ ile ilgili anlatım

Yorum Yapın