Motorine ve benzine indirim geliyor!

Akaryakıt fiyatlarındaki değişimler hız kesmeden devam ediyor. Artan brent petrol fiyatların ve doğal kurundaki hareketlenmeler yüzünden bir …

0 1

Akaryakıt fiyatlarındaki değişimler hız kesmeden devam ediyor. Artan fiyatların ve doğal kurundaki hareketlenmeler yüzünden bir süredir akaryakıt fiyatlarında çalkalanmalar yaşanıyor. Bu kapsamda şimdi motorine ve benzine bir indirim geliyor.

Sektör kaynaklarından elde edilen bilgilere göre motorin ve benzinin litre fiyatına dev bir indirim geliyor. İndirimin yarın gece yarısı geleceği bilgisi de aktarıldı. Rusya-Ukrayna savaşının ardından yükselen küresel akaryakıt fiyatları son aylarda düşmeye devam ederken bugün ülkemizde bir indirim haberi daha geldi. Benzinin ve motorinin litre fiyatına büyük bir indirim geleceği duyuruldu.

Motorine ve benzine indirim geliyor!

Sektör kaynaklarından elde edilen bilgilere göre cuma gece yarısından geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatı 2,80 TL, benzinin litre fiyatıysa 1,30 TL indirim gelecek. Güncel fiyatlar ise şu şekilde olacak:

Motorin: 24,07 TL
Benzin: 18,84 TL
Ankara:
Motorin: 24,16 TL
Benzin: 18,96 TL
İzmir:
Motorin: 24,17 TL
Benzin: 18,94 TL

Brent petrol fiyatları ve dolar kurundaki oynamalar derke akaryakıt fiyatlarında uzun süredir bazı çalkalanmalar söz konusu. Bu kapsamda şimdi bir indirim haberi daha geldi. Benzin ve motorinde bir indirim söz konusu olacak.

Yorum Yapın