Aydın Mobil Şehir
Aydın Haberleri, Gezilecek Yerler, Nerede Ne Var!

Köşk Doğan Spor ve Demirci Spor Hazırlık Maçlarına Devam Ediyor!

Aydın Süper Amatör 1. Grup takımlarından Köşk Belediye Doğan Spor ile Aydın 1. Amatör takımlarından Demirci spor bay olarak geçtikleri haftayı hazırlık maçı ile değerlendirdi!

Karşılaşmayı eski Türkiye Süper Ligi hakemlerinden ve Aydıncity gazetesi yazarı Mutlu Çelik yönetti. Karşılaşma Köşk A. Satvet Köşklü stadyumunda oynandı.

koskk2

Köşk Belediye Doğan Spor kulüp başkanı Yaşar Baş ve Demirci Spor kulüp başkanı Volkan Demirci karşılaşmayı tribünden birlikte izledi.

koskkk1

Her iki takım başkan ve teknik sorumluları oynadıkları gruplarda bazı takımların ligden çekilmeleri sebebi ile oluşan durumdan oldukça muzdarip olduklarını ve takımlarının maç temposu kazanamamasında bunun çok etkili olduğunu, hazırlık maçı ile boş haftalarını değerlendirmeye çalıştıklarını belirttiler.

Serin, zaman zaman sert rüzgar ve hafif yağmur altında oynana maçın ilk yarısında gol çıkmadı. İkinci yarıda her iki takımda değişikliklere gitti. İkinci yarının son bölümlerinde Köşk Belediye Doğan Spor arka arkaya bulduğu 3 gol ile karşılaşmadan 3-0 galip ayrılırken karşılaşmayı yöneten Mutlu Çelik maçın ilk 20 dakikasında sadece bir defa oyunu durdurdu. Maçta her iki takım ikinci yarıdaki değişiklikler ile oyuncularını denerken karşılaşmada her iki takımdan da sakatlık yaşanmaması bir diğer olumlu durum oldu.

İlginizi Çekebilir
Yorum Yapın