Aydın Mobil Şehir
Aydın Haberleri, Gezilecek Yerler, Nerede Ne Var!

Köşk Belediye Doğan Spordan Son Prova

Köşk Belediye Doğan Spor yaptığı transferler ve yeni teknik sorumlusu Ahmet Çelik ile Köşk Satvet Köşklü stadyumunda Koçarlı Menderes spor ile gelecek hafta başlayacak lig öncesinde son provayı yaptı.

İlk yarıda ideal kadroları ile başlayan her iki takımı, ikinci yarıda yaptıkları değişiklikler ile bütün oyuncularını sahada görme fırsatı da buldu. Dostluk havasında geçen maç sonucunda Köşk Belediye Doğan spor Koçarlı Menderes Sporu ilk yarıda bulduğu goller ile 2-1 mağlup etti.

IMG 2201

Köşk Belediye Doğan spor başkanı Yaşar Baş hazırlık maçında bütün oyuncuların son durumunu gördüklerini ve amatör süper ligin ilk haftasında oynayacakları Kuyucak spor karşılaşmasında alacakları galibiyet ile lige başlamak istediklerini belirterek bizim hedefimiz belli. Buna yönelik olarak hazırlıklarımızı sürdürdük ve takımımız süper amatör lige yakışan bir futbol ile bu hedefe doğru ilerleyecektir. Bütün takımlarımıza başarılar diliyorum. Centilmence bir lig diliyorum. Futbolun güzelliklerinin yaşanacağı ve yaşatılacağı bir lig diliyorum. Bu vesile ile bugün hazırlık maçı için misafirimiz olan Koçarlı Menderes Spor ve Nihat Engin başkanıma da teşekkür ediyorum.

IMG 2221

İlginizi Çekebilir
Yorum Yapın