Konaklamanın Adresi Fibar Hotel Zincirlihan & Restoran

Dostlarınız ve aileniz ile hoş sohbet ortamı veya mükemmel lezzetleri ile standartların üstünde hizmet anlayışı ile sizlere hizmete hazırız.

0 426

1708 den günümüze birçok farklı medeniyetten insanları konuk eden bu han, sizleri de büyülü bir tarihe tanık etmeye hazır.

Nasuh Paşa’nın inşa ettiği ve geçmişten günümüze birçok ayak izinin hatırasıyla adeta sizleri içine çekiyor. Ahşap ve taş odaların muhteşem harmanıyla tarihin sıcak atmosferinde dinlenmek, sizleri şehrin ortasında şehirden kaçırıp huzura sürükleyecektir.

Heredotun’da dediği gibi gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzünde dağlarından yağ, ovasından bal akan sayısız medeniyete ev sahipliği yapmış güzel Aydınımıza; şehrin kalbinde, konforlu, huzurlu, kaliteli hizmet anlayışıyla yola çıkarak sizleri müşteri değil misafirimiz olarak değerlendirdiğimiz Aydın şehir otellerinde Fibar Hotel Zincirlihan’a bekliyoruz.

Aynı zamanda otelimizin restoranında Aydın’ın yöresel yemekleri başta olmak üzere Türk mutfağına açılan zengin bir lezzet şöleni sizleri bekliyor.

Huzurun ve kalitenin tadını çıkarmanız için üstün hizmet anlayışımızla sizleri Fibar Hotel Zincirlihana bekliyoruz..


DAHA DETAYLI BİLGİ    KONUMA GİTYorum Yapın