Aydın Mobil Şehir
Aydın Haberleri, Gezilecek Yerler, Nerede Ne Var!

Koçarlı’lı Çocuklar Sinema Gününde Buluştu

Koçarlı Belediyesi okulların ara tatile girmesi dolasıyla çocuklara yönelik sinema günü gerçekleştirdi.

Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün katkılarıyla gerçekleşen Sinema Günü etkinliğinde Koçarlılı çocuklar unutmayacakları bir gün yaşadılar.

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, okulların ara tatile girmesi ile Koçarlı’da sinemaya gidemeyen çocukları, çocuk filmleri arasında yer alan vizyon filmlerden “Tay Doru” filmini Koçarlılı çocuklarla buluşturdu. Koçarlı Belediyesi 14 Mayıs Milli İrade Konferans Salonunda gösterim yapılan filmin gösterimi, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Umut Tuncer’in katılımıyla gerçekleşti.

KCRLIIII

Başkan Kaplan çocuklara ve ailelerine katılımlarından dolayı teşekkür ederek, “Çocuklarımız için ne yapsak azdır. Çocuklarımız ile film izlemek ve onların sevincine ortak olmanın verdiği mutluluk paha biçilemez. Biz de en az çocuklarımız gibi çok eğlendik. Etkinliğimizi Kültür ve Turizm İl Müdürlüğümüzün katkılarıyla gerçekleştirdik. İl Müdürümüz sayın Umut Tuncer de bizleri yalnız bırakmadı. Patlamış mısır eşliğinde çocuklarımızın mutluluğu görülmeye değerdi. Çocuklarımızın şen kahkahaları ile unutulmaz bir günü geride bıraktık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

İlginizi Çekebilir
Yorum Yapın