Gençler Aydınımıza Hoş Geldiniz

Deva Partisi Aydın İl Başkanı Meltem Gürler ile üniversite öğrencilerine yönelik açılan stand ile ilgili konuştuk.

0 23

Deva Partisi Aydın İl Başkanlığı Adnan Menderes Üniversitesine yeni kayıt olan öğrencilere yönelik olarak hoş geldiniz standı açtı.

Deva Partisi Aydın İl Başkanı Meltem Gürler ile üniversite öğrencilerine yönelik açılan stant ile ilgili konuştuk.

Meltem Gürler; Öncelikle çok teşekkür ediyorum ziyaretiniz için. Bizim bugün bu stantda bulunma amacımız Aydın Adnan Menderes Üniversitesini kazanarak şehrimizde okumaya gelen gençlere hoş geldiniz demek istiyoruz.  Bu hoş geldinizi de hem hakikaten kendilerini yakın hissetsinler, sıcak hissetsinler şehre karşı, bir güler yüz ile karşılandıklarını görsünler, hem de bir dertleri olursa zaman içerisinde çünkü bu çocuklar yalnız olacaklar burada, ailelerinden uzakta. Burada uğrayacakları, bir çay içecekleri bir yerleri olsun, bir meseleleri varsa konuşabilsinler sonrasında elimizden geldiğince biz ne destek verebiliyorsak verelim bunu söyleyebilmek için buradayız.

Burada Aydın’ın en merkezi yerinde bir stant açık sağ olsunlar Aydınlı hemşehrilerimizin de ilgisi çok. Onlar da her geldiklerinde bizim politikalarımıza ilişkin bilgi alma fırsatı oluyor. Biz de üç gündür standımızı kuruyoruz. Hafta başında başlayan kayıtlar. İlk gün üniversite girişinde açmıştık orada gördük ki çocuklar görüyorlar fakat araçlar ile geçtikleri için fazla temas imkanı olmayınca şehrin merkezine Turistik Park  köşesine geldik.

Burada çok enteresan sorular geldi. Nerede yemek yiyebiliriz, Aydın’da fast-food nerede, esnaf lokantaları nerede var soran olduğu gibi kampüse nasıl gideceğiz diye soran da oluyor. Biz de tam bunun için buradayız. Bize Aydın ile ilgili sorsunlar biz de söyleyelim. Yerimiz şurasıdır. Bir çayımızı için, bir derdiniz olursa da olmazsa da bir ablanız, abiniz gibi görün bizi demek için açtık bu standı.

Yorum Yapın