Aydın Mobil Şehir
Aydın Haberleri, Gezilecek Yerler, Nerede Ne Var!

Demirci Gençlik’ten Tarkan Murat’a Formalı Teşekkür

Demirci Gençlik Spor Başkanı Volkan Demirici, kulübüne maddi destekte bulunan Aydınspor Asbaşkanı ve Aydın Ülkü Ocakları Başkan Vekili Tarkan Murat’a forma hediye ederek teşekkür etti.

Aydın Birinci Amatör Küme 3.Grup’ta zirve mücadelesi veren Efeler temsilcisi Demirci Gençlikspor’a şampiyonluk yolunda bir destek de Aydınspor Asbaşkanı ve Aydın Ülkü Ocakları Başkan Vekili Tarkan Murat’tan geldi. Kulübe maddi destekte bulunan Asbaşkan Murat’a teşekkür ziyaretinde bulunan Demirci Gençlik Spor Başkanı Volkan Demirci kendisine adının yazılı olduğu sarı siyahlı forma hediye ederek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

BAŞARILAR DİLEDİ

Spor ve sporcunun daima yanında olduğunu belirten Asbaşkan Tarkan Murat, forma hediyesinden dolayı mutlu olduğunu belirterek şampiyonluk yolunda Demirci Gençlik Spor’a başarılar diledi.

“ÖRNEK OLMASINI DİLİYORUM”

Demirci Gençlik Spor Başkanı Volkan Demirci ise, “Tarkan Murat gibi iş insanlarının spora destek vermesi önemli. Amatör spor kulüplerinin yaşadığı zorluklar herkesçe malum. Bu zorluklar içinde boğuşurken Tarkan Murat gibi iş insanlarını yanımızda görmek bize gelecek açısından umut veriyor. Bunun tüm Aydınlı iş insanlarına örnek olmasını diliyor, sezon başından bu yana kulübümüze verdiği maddi manevi tüm destek için kendilerine çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

İlginizi Çekebilir
Yorum Yapın