Davutlar Spor Taraftarı 2. Lig Yolunda Kuşadasısporun Yanında

Davutlar spor taraftarı geçen yıl BAL ligi yükselme son maçında yanlarında olan Kuşadası Spor taraftarına ligin ilk maçında destek verdi.

0 39

Davutlar spor taraftarı geçen yıl BAL ligi yükselme son maçında yanlarında olan Kuşadası Spor taraftarına ligin ilk maçında destek verdi.

Davutlar spor tribün lideri Semih Ersin’in sosyal medya hesabından yaptığı “Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı cumalar diliyorum. Geçen sene bir telefonumuzla takımımızın BAL ligine çıkma maçında bize gerek tribünde gerek sosyal medya da desteklerini esirgemeyen Kuşadasıspor’un taraflarına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Şimdi vefa gösterme zamanı bu sene hedefi 2. Lig olan şehrimizin takımı Kuşadasıspor’a imkanımız el verdiği sürece desteklerimizi sunacağız ve ilk maçlarında tribünde omuz omuza yerimizi alacağız. Davutlar RED DEVİLS taraftar grubunu bu maça davet ediyorum hep beraber vefa gösterme zamanı gelmek isteyen bana ulaşsın ona göre araba gelecek sağlıcakla” paylaşımı sonrasında Pazar günü oynanan Kuşadasıspor- Kahramanmaraş spor karşılaşmasında 100’e yakın taraftar ile tirübün desteği verdi.

Davutlar spor kulüp başkanı İsmail Enver Tütüncü 50 kişilik taraftar grubunu kendi araçları ile maça gönderirken 2. Lig yolunda Kuşadası sporun yanında olduğu mesajı verdi.

Davutlarspor tribün lideri Semih Ersin Kuşadası tribün liderlerinden Çağlar Yiğit Işık ile birlikte 90 dakika boyunca Kuşadası sporu destekledi. Maç Kuşadası Sporun 3-1 galibiyeti ile sona erdi.

Yorum Yapın