Damak Çatlatan Lezzetleri İle Hayri Usta Lokantası Yeni Yerinde

Aydın’ın tanınmış esnaf lokantası sahibi Aydın gastronomisinin önemli isimlerinden Hayrettin Dincil Hayri Usta lokantası Ata Mahallesi Tepecik Bulvarındaki yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

0 10

Aydın’ın tanınmış esnaf lokantası sahibi Aydın gastronomisinin önemli isimlerinden Hayrettin Dincil Hayri Usta lokantası Ata Mahallesi Tepecik Bulvarındaki yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

Hayri Usta Lokantasının açılış törenine Ak Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay, İyi Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner, Ayeson Başkanı Muhammet Ali Künkçü, Efeler Kahveciler Odası Başkanı Uğur Anbarlı, Aydın Şoförler Odası Başkanı Semih Özmeriç, Efeler Şehir içi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın, Efeler Ziraat Odası Başkanı Mehmet Kendirlioğlu, İş -Kur Aydın İl Müdürü Rahmi Terzi, çok sayıda davetli ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Hayri Usta; Lokantamızı 12 yıl önce açtık. Gerek siyaset, gerek bürokrasi, gerek esnaf gerkese lokantamıza şeref veren müşterilerimizin de talep ve istekleri  doğrultusunda iş yerimizin ihtiyaca cevap vermediği, daha rahat, ferah bir mekanda hizmet verme durumumuz ortaya çıktı. Diyebiliriz ki artık kabuğumuza sığamaz olduk ve yeni bir yer arayışına girdik. Bugün 6 aya önce başladığımız  yeni yerimizin açılışını yapmak ve bu yolda Allah’ın izni ile muvaffak olmak üzereyiz. Bizleri katıtılımız ile onurlandırdığınız için çok teşekkür ederim.

Açılışta bir konuşma yapan Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay; Bugün Fenerbahçeli başkan olmanın gururunu yaşadığını balonlardan anladığınız bu iş yerini açılışındayız. Efeler ilçesinde bir marka restoranın açılışı için geldik. Hayri usta ve eşini kutluyorum. İkisine de çok teşekkür ediyorum. Bizim ilçemize Efeler’e bir marka değer kattılar. İşini iyi yaptığı için, güzel yaptığı için ve herkesin damak zevkine uygun yemekler ürettiği için. Biz asıl teşekkür ederiz size. Güzel mekanlarla şehrimizi marka şehir haline getirdiniz. Hayırlı olsun. Size, eşinize, dostlarına, ailenize bol kazançlar sağlıklar diliyorum.

Hayri Usta lokantası konuşmalar sonrasında açılışı yapıldı ve yeni yerinde hizmete açıldı.

Yorum Yapın