Cübbeli Ahmet: Çok vatan haini var, bir temizlik icap edebilir

Kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet’ olarak bilinen Mahmut Ünlü, “Önümüzdeki günler çok hayır göstermiyor. İlerisi hayırdır ama çok vatan haini var. Çok …

0 4
Kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet’ olarak bilinen Mahmut Ünlü, “Önümüzdeki günler çok hayır göstermiyor. İlerisi hayırdır ama çok vatan haini var. Çok din-devlet düşmanı var. Onun için bir temizlik de icap edebilir” dedi.
Odatv’de yer alan habere göre; Ahmet Mahmut Ünlü, YouTube hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Lükse düşmemek lazım. Memleketin önündeki durumlar belli değil. Önümüzdeki günler çok hayır göstermiyor. İlerisi hayırdır ama çok vatan haini var. Çok din-devlet düşmanı var. Onun için bir temizlik de icap edebilir… Ne olur ne biter bilmiyorum ama ‘nakit’ çok önemli bir şeydir. Bazı kere satacak malın olsa da ha dediğin zaman satamıyorsun. Birden bir piyasa çöküyor, evin var kaç tane; aç kalıyorsun. Bir Koronavirüs oldu, kaç tane meslek yok oldu.

İnsan kenarda köşede onun için ekmek alacak para koymalı. İnsan bir senelik ihtiyacını, temel ihtiyaç maddelerini, bozulmayacak mallardan kilerinde, ambarında bulundurmalıdır; bu sünnettir. Un, şeker, kuru fasülye, nohut gibi…”

Yorum Yapın