Aydın Mobil Şehir
Aydın Haberleri, Gezilecek Yerler, Nerede Ne Var!

CHP Aydın İl Yönetimi; Millet İttifakı Olarak Kararlılıkla İktidar Hedefine Odaklandık

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın il yönetimi bugün yaptığı toplantı sonrasında bir basın açıklaması yayımladı.

Yapılan basın açıklamasında;

“Kıymetli hemşehrilerimiz,

Derinleşen ve içinden çıkılmaz hala gelen ekonomik krizin faturasını dış güçlere bağlayacak kadar çaresiz duruma düşmüş saray ve şürekası son günlerini yaşamakta ve son çırpınışlarını şahsi emelleri için düştükleri çukurun diplerinde pervasızca yapmaktadır.

Kentimizde yaşanan son olaylar sonrasında milletimize gündemi unutturma çabası, algı ve manipüle ile milletin aklıyla dalga geçme gayreti bizlerin nezdinde soyut bir iktidarın koltuk kavgasından başka bir şey değildir.

Bizler Millet İttifakı olarak iktidar hedefine odaklanmış bir şekilde aynı kararlılık ve inançla yürümeye devam ediyoruz.

Gerek Aydın genelinde gerekse Nazilli ilçemizde ayıkladığımız çürük şahsiyetlerin, pirincin içindeki beyaz taşların; bugün saraya teslim ettikleri makamları önce 2023 genel seçimlerinde, sonrasında 2024 yerel seçimlerinde altlarından söküp alacak, halkın iktidarını hep beraber kuracağız.

Buradan bir kez daha belirtiyoruz ki;

Bugüne kadar emeğin yüceliğine inanan, milletin iradesine saygı duyan partimizin neferleri; hak yemediği gibi, hakkını da asla yedirmeyecektir. Milletine eziyet eden iktidarın ve buna çanak tutan yandaşlardan hesabını elbet soracak, anlı ve şanlı CHP’mizin iktidar yolculuğunu zafer ile taçlandıracağız” görüşlerine yer verildi.

 

İlginizi Çekebilir
Yorum Yapın