Aydın Mobil Şehir
Aydın Haberleri, Gezilecek Yerler, Nerede Ne Var!

Bir Belediye Başkanının Parti Değiştirmesiyle Ne Nazilli’nin Ne de Türkiye’nin Meseleleri Çözülemez!

CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır Millet İttifakından Nazilli Belediye Başkanı seçilen Kürşat Engin Özcan’ın Ak Parti’ye katılması ile ilgili açıklama yaptı.

Çankır; Yerel seçimlerde kazandığımız zaferlere bir yenisini daha eklemek, genel seçimleri iktidar olarak taçlandırmak için Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun liderliğinde tüm örgütlerimiz ve belediyelerimiz halkımızın ve kentlerimizin çıkarları doğrultusunda çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Hiç kimse merak etmesin ve unutmasın ki;

Halkımızın ile kentimizin, gelişim ve kalkınması için CHP’li Aydın Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediyelerimizin gücü 17 ilçemize yeter. Tüm sorunları el birliği ile aşacak derinleşen ekonomik krizin başrol oyuncuları ve onlarla iş tutanları en kısa zamanda yolcu edeceğiz.

Türkiye’de yoksulluğun, sefaletin, çaresizliğin, kuşatılmışlığın bu kadar yoğunlaştığı bir dönemde mahalli bir belediye başkanının parti değiştirmesiyle ve akabinde iktidarın psikolojik algısıyla ne Nazilli’nin meseleleri, ne de Türkiye’nin meseleleri çözülemez. Bu sadece birilerinin yok oluşu olacak, Millet İttifakı’nın paydaşlarını Türkiye’nin demokratikleşmesi, refahı ve güçlenmesi için sıkı sıkıya bağlayacaktır.

Biz kol kola, omuz omuza buradayız. Sandık milletimizin önüne geldiğinde Aydınlı hemşehrilerimiz bu soygun ve yağma düzenini de, onların yeni payandalarına da gereken cevabı verecektir”dedi.

 

İlginizi Çekebilir
Yorum Yapın