Ayto Asya Pasifik Ticaret Sanayi Odaları Ödülü ve Yeni Projelerini Paylaştı

Aydın Ticaret Odası (AYTO) Asya Pasifik Ticaret Sanayi Odaları Birincilik Ödülünü, yeni projelerini yemekli bir toplantıda basın mensupları ile paylaştı.

0 8

Aydın Ticaret Odası (AYTO)  Asya Pasifik Ticaret Sanayi Odaları Birincilik Ödülünü, yeni projelerini yemekli bir toplantıda basın mensupları ile paylaştı.

Ayto yönetim kurulu başkanı Hakan Ülken, Ayto Meclis Başkanı Coşkun Cerit ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda Ayto başkanı Hakan Ülken; Asya Pasifik Ticaret Sanayi Odaları arasında İline ve Üyelerine yaptığı hizmet dalında ödül aldı. Bu ödülü biz almadık Aydın aldı. Bu gurur, üyelerimizin, Aydın’ımızın ve ülkemizin kısacası hepimizin gururudur.

Doğru projelerle, hareketlerle, bütçeleri doğru kullanarak, işimizi severek yaparak, üyelerimizle odamızı bütünleştirerek Uluslararası ödül kazınır hale getirdik çok şükür.

Ayto başkanı Hakan Ülken Aydın Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sera Bölgesi, Ayto Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezi çalışmaları ile halen devam eden özellikle maden sektöründe İş Güvenliği ve Sağlığı alanında devam eden İnsana Yaraşır İş ve Geleceğimiz İçin Önce Güvenlik projeleri hakkında bilgi verdi ve bu konularda sunumlar gerçekleştirildi.

Toplantı sunumların gerçekleştirilmesi sonrasında basın mensuplarının sorularının Ayto başkanı Hakan Ülken ve ilgili komite üyeleri tarafından cevaplanması ile sona erdi.

Yorum Yapın