Aydın’da Lüks Oteller

Aydın ve ilçelerinde hiçbir zahmete girmeden vakit geçirebileceğiniz ve ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bazı lüks otellerin görsellerini ve adreslerini sizler için derledik.

0 463

Hiçbir şeyi dert etmeden sadece anın tadını çıkarın…

Aydın bir tatil yeri değil, bir yaşam biçimi desek yanılmış olmayız. Aydın’da tatilin yepyeni bir boyut kazandığı eşsiz güzellikte lüks oteller bulabilirsiniz.

Göz alıcı mimari, eşsiz gurme deneyimleri, kişiselleştirilmiş servis, sofistike sağlıklı yaşam ve spa uygulamaları, size özel VIP turlarla en muhteşem yerlere düzenlenen geziler sadece sizin için tasarlanıyor.

SEVEN SEAS SEALIGHT HOTEL – 5 Yıldız

Toplam 35 bin m² alana kurulu olan Seven Seas Sealight Elite, 120 metre uzunluğundaki sahili, benzersiz mimarisi, lüksün ve konforun hakim olduğu odaları, havuzları, restoranları, barları ve üst düzey hizmetiyle aradığınız her şey tek bir yerde.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : 392 836 Yavansu Mah. Hüseyin Can Blv. No:42 KUŞADASI AYDIN

Tel : 0 256 999 16 32

Web Mail : eliteinfo@sealighthotel.com

WEB SİTESİ


BÜYÜK ANADOLU DİDİM RESORT HOTEL –  5 Yıldız

Denizimiz kum denizdir. Mevcut konumu gereği az dalgalı bir deniz yapısı vardır. Hemen derinleşmez. Kıyı şeridi uzunluğu 152 metredir. Toplam 1000 m2 plaj mevcuttur. Otel ve Plajda, plaj ve havuz havluları, şemsiyeler ve şezlonglar ücretsizdir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Mavişehir Mahallesi Kıray Caddesi No 22 DİDİM AYDIN

Tel : 0 256 825 94 940 850 532 94 94

Web Mail : rezervasyon@buyukanadoludidimresort.com

WEB SİTESİ


CHARİSMA DE LUXE HOTEL – 5 Yıldız

Sizleri şehrin kalabalığından uzaklaştırıp huzurlu ve kaliteli zaman geçirmenizi sağlamak amacıyla Charisma De – Luxe Hotel’e davet ediyoruz… Kendinizi eşsiz mavinin, konfor ve lüks ile birleştiği Charisma De – Luxe Hotel’de şımartılmış hissedeceksiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Türkmen, Gazi Beğendi Sk. No:7, 09400 Kuşadası/Aydın

Telefon: 0 256 633 38 38


FLORA GARDEN EPHESUS HOTEL – 5 Yıldız

Eşsiz doğal güzellikleriyle ünlü Kuşadası Davutlar sahilinin Sevgi plajında gün batımına seyre dalmak, okaliptüs ağaçlarının eşliğinde yıldızlara bakarak zamanın nasıl geçtiğini anlamadan keyifli bir tatil yaşamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : 240 482 Davutlar Mah. Adnan Kahveci Cad. No:73 KUŞADASI AYDIN

Tel : 0 256 681 1000

Web Mail : info.ephesus@floragardenhotels.com

WEB SİTESİ


LADONİA HOTELS ADAKULE – 5 Yıldız

Dünyada eşi benzeri bulunmayan Antik Efes Kenti, Meryem Ana’nın Evi gibi eşsiz tarihi mekanlara kapı komşusu, gözde eğlence merkezi Kuşadası’na beş dakika uzaklıkta, huzur verici yamaçlarla çevrili, sessiz ve sakin… Ladonia Hotels Adakule, kendine ait koyu, kumsalı ve aralarında spor tesislerinin de bulunduğu geniş arazisinde adeta ‘size özel’ bir masal diyarı sunuyor. Burada geçen tüm mutlu anlara “ultra her şey dahil”

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: 329 658 Bayraklıdede Mah. Gazibeğendi Bul. No:17 KUŞADASI AYDIN

Tel : 0 256 610 07 84

Web Mail : cc@ladoniahotels.com

WEB SİTESİ


PALM WİNGS BEACH RESORT & CONVERTION CENTER – 5 Yıldız

Tatil güzeldir. Palm Wings Beach Resort’de tatil daha da güzeldir… Ege’nin pırıl pırıl denizi, sımsıcak güneşi ve yemyeşil doğası, sizi hep yaşamayı hayal ettiğiniz tatile çağırıyor. Denizle doğa birlikteliğinin Ege’ye en güzel armağanlarından biri olan Didim’de hayatınızın en güzel günlerini vaat ediyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Altınkum Mahallesi Mehtap Caddesi 94 Sokak No :21 DİDİM AYDIN

Tel : 0 256 813 83 63

Web Mail : info.didim@palmwings.com.tr

WEB SİTESİ


Burada her şey mümkün!

Şehir merkezlerinde, denizin üzerindeki kayalıklarda veya zeytinliklerde yer alan oteller size mahremiyet ve otantik bir deneyim sağlıyor.

Her biri ayrı bir masal olan bu yerlerin başrol oyuncusu da sizsiniz. Aydın City ailesi olarak sizlere Aydın’ın en lüks otel ve mekanlarını sunmayı hedefliyoruz. Takipte kalın…

Kaynak Visit Aydın
Yorum Yapın