Aydın Mobil Şehir
Aydın Haberleri, Gezilecek Yerler, Nerede Ne Var!

Aydın Spordan Köşk Doğan Spora Farklı Tarife!

Aydın Süper Amatör 1. Grupta mücadele eden Köşk Belediye Doğan Spor ile Aydın Spor Köşk A.Sadvet Köşklü stadyumunda karşı karşıya geldi.

Aydın spor rakibine atak fırsatı tanımazken ilk gole kadar geçen sürede yakaladığı üç net gol pozisyonu Köşk Beldiye Doğan spor kalecisi Nusret önledi. Karşılaşmanın 36. Dakikasında Ercan Aygün Aydın spor atağında kaleciden dönen topu tamamladı ve takımını 0-1 öne geçirdi. İlk yarının sonuna 3 dakikalık süre ilave edildi ve uzatma dakikalarında Raşit sağ kanattan gelen ortaya kafa ile dokundu ve takımının ikinci golünü kaydetti ve ilk yarı bu skor ile sona erdi.

IMG 2278

Maçın ikinci yarısında Köşk Belediye Doğan spordaki dağınıklık oyun değişiklilerine rağmen devam etti. Aydın spor ikinci yarıda ilk yarıdaki kadar baskılı oynamasa da Köşk Belediye Doğan Spor kalesine her geldiğinde tehlike yarattı. Bu ataklarda kaleci Nusret’e takılan Aydın sporda 70 dakikada Tarık Aydın yaklaşık 20 metreden takımının üçüncü golü olarak fileleri havalandırdı. 2 dakika sonra sol kanatta 6 pas içerisinde çaprazdan top ile buluşan Ufuk Özbek topu filelere gönderdi ve skoru Aydın spor lehine 0-4’e getirdi.

IMG 2282

Her iki yarıda da rakibi karşısında varlık gösteremeyen Köşk Belediye Doğan sporda farkın daha da artmasını kaleci Nusret’in yatığı kurtarışlar önledi.

Köşk Belediye Doğan sporun cılız atakları sonucu değiştirmeye yetmedi ve maç Aydın sporun 4-0 üstünlüğü ile sona erdi.

Aydın spor taraftar gurubu “Asi Kankalar” bu maçta da takımını yalnız bırakmadı ve 90 dakika boyunca takımını yürekten destekledi ve galibiyeti takımı ile birlikte kutladı.

kanka

 

İlginizi Çekebilir
Yorum Yapın