Ak Partili Subaşı’dan Engelliler Günü Mesajı

Ak Partili Subaşı; Engelliler toplumumuzun birer parçasıdır

0 6

AK Parti Efeler İlçe Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı ve İş İnsanı Ramazan Subaşı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Sebebiyle Mesaj Yayınladı.

AK Partili Subaşı; Dünya Engelliler Günü olarak kabul edilen 3 Aralık, engelli vatandaşlarımızın sorunlarına ve ihtiyaçlarına dikkat çekmek, farkındalık yaratmak açısından büyük önem taşımaktadır.Engelliler toplumumuzun birer parçasıdır. Onları yaşamın her alanında yanımızda görmek engellerini aşarak yaşama sımsıkı sarılmaları konusunda onlara destek olmak yarının birer engelli adayı olduğunun farkında olan herkesin insanlık görevidir. Bugün tüm dünyada ve ülkemizde insan hakları anlayışıyla engelli vatandaşlarımızın her alandan özgürce ve rahatça yararlanabilmesi için her türlü imkan sunulmaya çalışılmaktadır. Devletimiz sosyal devlet anlayışıyla vatandaşlarına eşit hak ve imkânlar sunmaktadır.

Her sağlıklı insanın da engelli adayı olduğu gerçeğinin unutulmaması temennisiyle, tüm engelli vatandaşlarımızın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutluyor, aileleri ve sevdikleriyle birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum. ifadelerini kullandı.

Yorum Yapın