Aydın Mobil Şehir
Aydın Haberleri, Gezilecek Yerler, Nerede Ne Var!

19. Germencik İncir Festivalinin Tadını Çocuklar Çıkarıyor

23 Eylül günü başlayan ve bu yıl 19 defa düzenlenen Germencik İncir Festivali çocuklar için düzenlenen etkinlikler ile renkli görüntülere sahne oluyor.

Germencik belediyesi tarfından organize edilen ve dün belediye Başkanı Fuat Öndeş tarafından açılışı yapılan incir festivalinde geçen yıl olduğu gibi bu yıl da çocuklar festival alanında kendileri için düzenlenen etkinliklere katılıp gönüllerince eğleniyorlar.

incir2

Germencik belediye Başkanı Fuat Öndeş’in özellikle çocukların festival alanında eğlenmeleri, eğlenirken öğrenmeleri için hazırlanan etkinliklere katılımını çok önemli olduğunu söylemiş ve incir festivali geleceğimiz olan çocuklarımız için en iyi şekilde hazırlandığı ve çocukların mutluluğunun ailelerin mutluğu olacağını söylemişti.

Festival alanında kendileri için hazırlanan etkinlikler çok yoğun katılımı olan çocuklar oyunlara katılma için oldukça uzun sıraları bekliyor ve gönüllerince eğleniyor ve deyim yerindeyse festivalin tadını çıkarıyor.

Selatin organik köy pazarı ve çeşitli firmaların yer aldığı 19 İncir festivalinde dün akşam Derya Uluğ konseri ile akşam bölümü tamamlanan festivalin bu akşamki konukları Aydın Büyükşehir Belediyesi bando takımı ve Selcan Temel olacak.

incir1

Yarın sona erecek festivalin kapanışı ise Mustafa Ceceli konseri ile yapılacak

İlginizi Çekebilir
Yorum Yapın